ROK 2055 PRZEMYSŁ 5.0

Wytwarzanie surowców i materiałów konstrukcyjnych do budowy pojazdów transportowych, samolotów, statków, rakiet, statków kosmicznych, prefabrykatów do wznoszenia budynków itp. w wyspecjalizowanych hybrydowych i w pełni zrobotyzowanych zakładach produkcyjnych:

Kopalnio-huto-oczyszczalnie – konstrukcje gabarytowe, Plantacjo-rafinerio-tłocznie – materiały konstrukcyjne i kompozytowe,
Recyklizery: budynkowe, glebowe, wodne, samochodowe, produktowe – odzysk surowców,
Hodowlo-reaktory - produkty chemiczne,


Pozostałą część produkcji o mniejszych gabarytach - art technicznych, wyposażenia wnętrz, AGD, elektronicznych  realizowana będzie w formie w pełni  zrobotyzowanych zakładach – generatorach materii technologii wynikłej z połączenia dzisiejszych drukarek 3D, obrabiarek i ploterów cnc, wtryskarek do tworzyw, kombajnów programistycznych itp w zbiorcze urządzenia – multikomponentowe generatory wyrobów. Produkcja realizowana będzie 24 h na dobę - do serii po pojedyncze sztuki z  głębokim indywidualizowaniem od strony oprogramowania, budowy i działania, wyglądu wizualnego. Zarządzanie produkcją, ciągłe optymalizowanie produktów i zamawianie realizowane będzie przez interfejsy głosowe i myślowe obsługiwane przez zadaniową sztuczną inteligencję.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Pomysł NOWA ZEBRA plus 2